browser warning text

Art Allmägi näitus "07:15"

Tunnustatud kunstnik piinleb igal kodus ärgatud hommikul ning jõuab lõpuks galeriisse Metropol 6m2. Mis edasi juhtub, näete siis, kui kohale tulete.

Art Allmägi: "Viimasel kahel aastal lasevad naabrid igal hommikul 07:15 oma koera koridori, minu korteri ukse taha haukuma. Hommikuti, kui ma magada üritan ja tema haugub, lahutab meid ainult õhuke puidust uks. Enne, kui naabrid tööle lähevad, lukustavad nad koera oma korterisse ning algab kontserdi teine osa. Pidurdamatu ja ahastav ulumine, mis kestab tihti tunde ja tunde. Nii südantlõhestav, et vahel ajab see endalegi nutu peale. Kaebleb üks truu peremeest ootav süda. Pruunide silmade ja soojade käppadega, niiske nina ja lontis kõrvadega.

07:15

Kui te juba küsite, siis vastan teile ausalt, jah, ma olen mõelnud ta surmast. Aga ma saan ka sellest aru, et koer ei ole süüdi. Ilmselgelt peab keegi sellises olukorras surema. Küsimus on vaid selles, kes?"

Näituse avamine 2.06.2018 kell 18

Külastamiseks avamisjärgsel ajal palutakse helistada uksekella (ukse avamine pole garanteeritud) või teatada ette ja leppida kokku telefonidel +372 521 7649 või 5372 2859

Vaata veel: