browser warning text

Festival "Tallinna tornid 2018"

Corelli Music ühendab festivalil "Tallinna tornid" iidse linna erinevate aegade tornid tänapäeva kunstitippude loominguga ning tutvustab linna kuulsat ja täienenud "kilukarbisiluetti" seestpoolt läbi eri ajastute muusika.

Euroopa Kultuuripealinna Tallinn 2011 programmist alguse saanud omanäoline festival rõõmustab publikut juba kaheksandat korda. Selle aasta säravad esinejad toovad armsa pealinna kirikutesse ja kuulsaimasse linnamüüritorni muusikat alates renessansi- ja barokajast läbi klassikaliste oreliteoste kuni kaasaegsete džässiimprovisatsioonideni. Suvelõpu sumedatel õhtutel saab nautida kontratenori ja kitarri kaunist duetti, isa ja tütre võluvat koosmusitseerimist ning vaimustavat orelimuusikat.

N, 23.08.2018
19.00 Püha Vaimu kirik (Pühavaimu 4, Tallinn)

Kontsert "Nocturnal. Dowland and Shakespeare"
ESINEJAD: Ivo Posti (kontratenor) ja Kristo Käo (kitarr)
KAVA: imelised laulud kontratenorile inglise renessanss- ja barokkmuusikast (J. Dowland, Th. Morley, H. Purcell jt) ning osad B. Britteni kuulsast soolokitarriteosest "Nocturnal. After Dowland". Meeleolukas õhtukontsert iidse kiriku võlvide all.

PILETID: 10/7 € Piletilevist ja võimalusel tund enne algust kohapeal

R, 24.08.2018
19.00 Kiek in de Kök (Komandandi tee 2, Tallinn)

Kontsert "Duo de la Soirée"
ESINEJAD: Liis Lutsoja (viiul) ja Jaak Lutsoja (akordion)
KAVA: isa ja tütre akordioni ja džässviiuli müstiline kõlamaailm, mis ei jäta külmaks ühtki kuulajat. Omanäoline põnev muusikaline kooslus esitab kuulsaimas linnamüüritornis nii omaloomingut kui ka seadeid prantsuse valssidest Kariibi mere saarte muusikani.

PILETID: 10/7 € Piletilevist ja võimalusel tund enne algust kohapeal

L, 25.08.2018
16.00 Rootsi-Mihkli kirik (Rüütli 9, Tallinn)

Koostöös Tallinna Kultuuriööga

Kontsert "Orelimuusikat läbi mitme sajandi"
ESINEJA: Aivar Sõerd (orel)
KAVA: vaimustav orelikontsert klassikaliste muusikapärlitega barokiaja meistritest romantismini (G. Jullien, F. Tunder, C. Franck, J. S. Bach, D. Buxtehude, R. Tobias jt). Meeldiv lõunapaus kauni muusikaga, mida pakub Riigikogu liige ning hiljuti Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia magistrikraadi omandanud muusik Aivar Sõerd.

TASUTA!

Korraldaja: Corelli Music

Lisainfo:
http://www.corelli.ee
http://www.fb.com/corellimusic

Vaata veel:

Galerii