browser warning text

Hannah Harkese näitus "Maod rohu sees"

Me teame, et maod elavad rohu sees ja me astume julgelt edasi ja sisinad üllatavad meid ja meid hämmastab liikumine jalge all. Kas see on tõsi? Kas arvad, et nad on tõesti mürgised?

Reedel, 14. septembril kell 19:00 avatakse galeriis Metropol 6m2 Hannah Harkese isikunäitus "Maod rohu sees".

Hannah Harkesi näitusel heidab ebausaldusväärne madu mesti saatusliku arstiga, astudes sinu teele ning sisenedes su kehasse. Meie isiklike saatuste iseärasused luuravad varjatult nagu maod rohus, kuid need eksisteerivad kindlasti.

Näituse avamisel esineb külaliskõneleja Davide Ermacora, kes uurib oma doktoritöös erinevates kultuurides esinevat kehasse sisenevate olendite fenomeni. Ermacora vestab rahvajutte reptiilidest, kes roomavad märkamatult puu all magavate inimeste kehadesse ning haigustest, mida põhjustavad kehaõõnsustesse munetud olendite munad ja nendest koorunud järglased. Sisene galeriisse Metropol, et konsulteerida arstiga ning leida oma tee läbi madude rägastiku.

Avamisõhtul esitleb õhtujuht Mutivana etteasteid järgmistelt artistidelt:

Doktor Madu Davide

Siil MP

Rott-Rohus Vihterpal

VJ Ritsikas

orkester Rohuelukad

...

Näituse külastamiseks avamise järgsel ajal palume helistada uksekella või teatada ette ja leppida kokku telefonidel 5217649 või 5102572.

Näitust toetab Eesti Kultuurkapital.

Näita kaardil Sulge kaart