browser warning text

Intsikurmu festival 2018

Intsikurmu on muusika ja kunsti arvamusfestival, kus ühiseid väärtusi kandvad erinevate elualade inimesed leiavad inspiratsiooni uuteks loovateks ja ühiskonda edasiviivateks ettevõtmisteks.

Puhas loodus, hea muusika, sõbralikud inimesed, kvaliteetne söök ja jook, esteetiliselt nauditav festivali ala, erilahendused esinemispaikades – see on suurim hea muusika ja kunsti festival Eestis – Intsikurmu festival.

2018. a festivalist lähemalt:

Suve sündmus Intsikurmu festival pakub 3 lava ja üle 30 artisti.

3.–4. augustini Põlvas Intsikurmu metsapargis kuuendat korda toimuval Intsikurmu muusikafestivalil astub üles üle kolmekümne artisti meilt ja mujalt.

Kahepäevasel festivalil on juba 23.05. seisuga muljetavaldav välisartistide valik: Briti helikunstnik Ghostpoet, USA räppar ja bounce-muusika artist Big Freedia, eklektiline USA multiinstrumentalist Conner Youngblood, Berliinist pärit hiphopmuusika produtsent Suff Daddy koos The Lunch Birds eksperimentaalse orkestriga, elektrooniline audiovisuaalne projekt Oligarkh Moskvast, pop- ja džässmuusika piire testiv Ungari bänd Mörk ja Läti trio Audience Killers.

Kodumaistest muusikutest saab laval näha eri muusikažanride esindajaid: džässitalent Kadri Voorand koos kitarrist Andre Maakeriga, indie-bänd Levski, popmuusik Rasmus Rändvee, instrumentaal-abstraktne duo Maarja Nuut & HH, dreampop'i ansambel Pia Fraus, armastatud laulja ja laulukirjutaja Mari Jürjens, psühhedeelset folki viljelev Eeter, parmupilli populariseerija Meisterjaan, Eesti üks hinnatumaid ja šarmantsemaid räppareid reket ning Põhjamaade Hirmu ja Genka loodud hiphopiprojekt 12EEK Monkey.

Nii kodu- kui välismaiste muusikute nimekiri täieneb.

Lisaks hoolikalt valitud muusikaprogrammile on festivalile oodata metsapargi maagilisust esiletõstvaid valgus- ja videoinstallatsioone ning kunstitaieseid, maitseküllaste valikutega tänavatoiduala (kiviahjupitsast kalarestorani, taimetoidu- ja veganmenüüdeni) ja lauateenindusega metsarestorane. Nooremale festivalipublikule on mõeldud eraldi programmiga Lastekurmu ala. Sel aastal on festivalifännidele esimest korda planeeritud kaks telkimisala.

Liitu sündmusega Facebookis ja jälgi Intsikurmu tegemisi Instagramis!

Vaata veel:

Galerii

Näita kaardil Sulge kaart