browser warning text

Koguperelavastus "Mowgli" Maanteemuuseumis

Sel suvel kutsub teater Must Kast kõiki kaasa elama karvutule džunglipoisile tempokas koguperelavastuses "Mowgli". Esietendus toimub 13. juulil Põlvamaal Varbusel Eesti Maanteemuuseumis.

Lavastaja BIRGIT LANDBERG
Kunstnik MARET TAMME
Valguskunstnik EMIL KALLAS
Grimmikunstnik MARGIT LEPLA
Koreograaf JAANIKA TAMMARU
Laval KAAREL TARGO, KRISTJAN LÜÜS, JAANIKA TAMMARU, MÄRT KOIK, KARL EDGAR TAMMI, LAURA NIILS jt

Loomariigi kardetumate esindajate: karu Baloo, panter Bagheera ja mao Kaa seltskonnas satub Mowgli ühest unustamatust seiklusest teise. Nendel rännakutel ristuvad poisi rajad korduvalt tema surmavaenlase - võitmatu tiigri Shere Khaniga. Selle hirmsa kiskja kindlameelne otsus väike inimlaps tappa sunnib Mowglit asuma oma suurimale ja ohtlikuimale seiklusele, millest sõltub nii tema kui ka kogu džungli saatus. Kas väikesest paljast konnapojast on vastast võimsale ja kartmatule kaslasele?

Etendused 13. juulist kuni 22. juulini on sobivaimad lastele alates kuuendast eluaastast. Etendusele eelneb 15-minutiline matk, mille käigus külastajad läbi džungli etenduspaika jõuavad.

Et teatrikülastusest võtta maksimum, tasub etendusega samale päevale planeerida ka muuseumikülastus. Sama päeva teatripiletiga on maanteemuuseumi külastus 50% soodsam. Sama päeva muuseumi pileti ettenäitamisel on aga teatripilet kohapealt ostes 10% soodsam.

Lisainfo: tel 56 90 13 29, heli@teatermustkast.ee

Vaata veel:

Näita kaardil Sulge kaart