browser warning text

Koolifilm 2017

Hei, filmihuvilised õpilased ja õpetajad! Koolifilm ootab sel aastal taas teie lühifilme. Saada oma teos hiljemalt 28. oktoobriks meile ja varsti võidki näha oma filmi suurel kinoekraanil, võita põnevaid auhindu ja saada filmimaailmas tuule tiibadesse!

Koolifilm on tähtis väljund 1.-12. klassi filmihuvilistele õpilastele ja õpetajatele üle kogu Eesti, kes saavad oma lühifilmid saata sõbralikule võistlusele, jääda meelde professionaalsele žüriile, saada tulevikuks tänuväärseid nõuandeid ja toredaid kontakte.

Konkursile saavad kõik 1.-12. klassi koolinoored esitada lühifilme (pikkusega 30 sekundit – 20 minutit). Filme saavad lisaks õpilastele konkursile saata ka nende õpetajad. Võib-olla valmis sinu tiimil juba kevadel mõni äge filmikatsetus? Või jõuate veel 10 filmi teha? Saatke kõik võistlema ja näidake oma loomingut teistele noortele filmitegijatelegi.

Sel aastal on Koolifilmil 10 võistluskategooriat - nii leiab igaüks endale sobiva väljakutse:

- Lastefilm vabalt valitud žanris (1.-4. klass)
- Animafilm (5.-12. klass)
- Eksperimentaalfilm (5.-12. klass)
- Muusikavideo (5.-12. klass)
- Dokumentaalfilm (5.-12. klass)
- Lühimängufilm (5.-9. klass)
- Lühimängufilm (10.-12. klass)
- Õpetajate film
- Kooli parim etteantud teemaga film (Kui võitsid või olid väga tubli oma kooli filmikonkursil, siis saada oma film ka meile!) UUS!
- Koolifilm 2017 ja EV100 erikategooria: “Sajanditagune vlog” UUS!

Filmid võivad olla valminud alates 28. oktoober 2016 ning peavad osalema Koolifilmi konkursil esmakordselt. Üks autor võib konkursil osaleda piiramatu arvu filmidega.

Konkursile laekunud töid hindab Eesti filmiprofessionaalidest koosnev žürii.
Kõigi Koolifilmi keskkonda laetud filmide vahel toimub sügisel ka võistlus publiku lemmiku tiitlile.

Iga kategooria žürii ja publiku lemmikfilmid linastuvad 11. novmebril pidulikul Koolifilm 2017 linastusel, kuhu on oodatud kõik osalejad ja huvilised. Samal päeval toimub kõigile konkursist osavõtjatele ka praktiline filmitöötuba! Parimatele mõistagi põnevad auhinnad!

Vaata veel:

Galerii