browser warning text

Musta Kasti 5. hooaja avamine

Must Kast kutsub oma sõpru ja tuttavaid viienda hooaja avamise puhul osa võtma maailmakoristuspäeva talgutest, Jaanika Tammaru läbilinnalavastusest ning piknikust TÜ botaanikaaias!

Esiteks: 15. septembril 2018 kell 10:00 algab midagi suurejoonelist – eestlaste korraldatud maailmakoristuspäev pühib planeedi puhtaks! Must Kast kutsub sindki osa võtma. Selleks saad www.maailmakoristus.ee lehel end talgutele registreerida, kusjuures meie juhime koristamist ühe metsatuka all Tartust pisut kagu suunas välja sõites – otsi maailmakoristuspäeva kaardilt meie logo ja sa ei eksi!

Transpordi pärast ei ole vaja üleliia muretseda, mahutame ennast kõik autodesse ning sõidame mugavalt metsa ja tagasi. Selleks kohtume kell 9:45 Genialistide Klubi ees. Kuna sõit on lühike, saab kenasti kohale ka rattaga. Võimalusel võta kaasa oma töökindad. Kõige tähtsam on ennast aga registreerida, et me sinuga arvestada oskaks! Küsimuste korral kirjuta julgelt kaija@teatermustkast.ee; kursis saab olla ka FB sündmuse kaudu.

Teiseks: kui metsaalune puhas, jätkame eelmisel sügisel alustatud traditsiooni ja avame hooaja Jaanika Tammaru läbilinnalavastusega! Täpne alguskellaaeg ja -koht selgumisel.

Kolmandaks: pärast tööd ja teatrit istume kõigi oma sõpradega botaanikaaeda maha, sööme kooki ja räägime vabas vormis pisut sellest, mis meil ja teil plaanis.

Vaata veel: