browser warning text

Näitus "Aeg muutub – pidu jääb"

Alates 18. maist 2018 on Narva Muuseumi Kunstigaleriis avatud näitus "Aeg muutub – pidu jääb" Narva pidudest ja tähtpäevadest perioodil 1950–1991.

Sellega avab Narva Muuseum ühtlasi uue näitustesarja "Narva lood", mis tutvustab Narva kultuuripärandit, eluolu ja eripära läbi aegade. Edasipidi on samas sarjas planeeritud näitused tööstusest, mustast kroonikast, kuulsustest ja nõnda edasi.

Näitus "Narva lood: aeg muutub – pidu jääb" on koostatud seoses Narva Muuseumi veebruarist aprillini toimunud kogumiskampaaniaga "Too oma pidu muuseumi!", kus Narva elanikel paluti tuua tähtpäevade või peresündmustega seotud esemeid. Näitusel eksponeeritakse rohkem kui 100 eset nii muuseumi kogudest kui ka eraisikutelt, tuues esile just Narva linna ja piirkonna elanike pidutsemise ja tähtpäevade eripära. Näitus haakub temaatika poolest 19. mail toimuva kümnenda üle-eestilise muuseumiööga, mis sel korral kannab pealkirja "Öös on pidu" ning millega seoses saavad kõik soovijad näitust Kunstigaleriisse tasuta vaatama tulla.

Näituse avamine 18. mail 2018 kl 16.

Rohkem infot võib saada telefonil +372 5663 7255 või kirjutades e-maili aadressile teadusjuht@narvamuuseum.ee

Vaata veel:

Näita kaardil Sulge kaart