browser warning text

NOTAFE 2018

See on festival, mis on kaasajakohane kool, kus ei pea õppima, aga milles saab osaleda.

Sel aastal kestab NOTAFE seitse päeva ja kuus ööd, mahutades sellesse ajaraami ühe rahuliku komplekti keha ja meelt, liikumist ja mõtlemist, tunnetamist ja mõtestamist puudutavat haridust. See festival ei ole pealkiri ega kiire toit, vaid komplekt kehamällu salvestuvaid kogemusi, mille tarkus küsib seedimiseks ja kohalejõudmiseks aega.

NOTAFE on ettekääne, et kuue grupi jagu inimesi saaksid ühe festivali kontekstis kokku ning kasutaksid tekkivat informatsiooni endi hüvanguks maksimaalselt ära See on aktiivne initsiatiiv dialoogiks, mille eesmärk on inimeseti varieeruv ning täpselt välja selgitamata. Korraldajatepoolne soovitus on osalemist nautida ning nautimise üle rõõmustada.

Lisaks sinule on NOTAFE 2018 veel Juan Domínguez, Ivo Dimchev, Ruth Zaporah, Cassie Tunick, Semolina Tomic, Vladimir Sidorov, Horácio Macuacua, Krõõt Juurak, Alex Bailey, Bruno Caverna, Fernando Pelliccioli, Carlos Osatinsky, Hsuan-Hsiu Hung, Elke Luyten, Kira Alker, Andrea Keiz, Quarto, Serious Serious, Books on the Move jne.

Vaata veel: