browser warning text

Soome: Eesti disainiettevõtted "Nordic Buzzil" Helsingis

14 Eesti disainiettevõtet sõidavad Soome "Nordic Buzzile".

13.-17. septembrini 2017 toimub Helsingis "Habitare" elustiilimess, mille alamprogrammist "Nordic Buzz" võtab osa 14 Eesti disainiettevõtet. Kokku esitletakse seal 46 tõusvat disaini- ja elustiiliettevõtet Soomest, Taanist, Eestist ja Rootsist.

Viimase kolme aasta jooksul on "Nordic Buzz" toonud esile 250 Põhjamaade disainettevõtja tooteid Formland (Taani), Formex (Rootsi) ja sel aastal "Habitarel". Lisaks messil osalemise võimalusele pakub "Nordic Buzz" ettevõtetele mentorprogramme ja rahvusvahelistumise võimalusi.

"Paljude ettevõtete jaoks on see esmakordne messikogemus," sõnab "Nordic Buzzi" peakoordinaator Kati Uusi-Rauva Soome Loomeagentuuride võrgustikust AGMA. ""Nordic Buzz" on hea viis arendada kliendisuhteid ja müüa oma tooteid rahvusvaheliselt. Soome ettevõtted saavad keskenduda kodumaistele klientidele ning teiste riikide esindajatele pakub messikülastus võimalust luua kontakte Soome klientide ja jaemüüjatega."

"Nordic Buzz" disainiettevõtted on järgmistest kategooriatest: sisekujundus, mööbel, elustiil, tekstiil ja käsitöö, kaasaegne kunst ja teenused. "Nordic Buzz" on osa "Habitare" messist, mille prognoositav külastus on umbes 51 000 inimest. Eestist osalevad "Nordic Buzz 2017-l" Koosdisain, Annike Laigo, Lucky Laika, UNIKA Cardboard Trees, Sofable, NufNuf, Mokoko, Tanel Veenre Jewellery, Pillow & Pillow, Tie&Apron, SIKSAK, Upstairs shop, Piret Kändler Ceramics, Woolish Knitting.

"Nordic Buzz" messikülastuse peakorraldaja Soomes on Loomeagentuuride võrgustik AGMA. Kohalikud koordinaatorid on Taanis Lifestyle & Design Cluster, Rootsis Marketplace Borås ning Eestis Loov Eesti.

Projekti toetavad BSR Innovatsiooni Ekspress ja EAS Euroopa Liidu Regionaalfondi vahenditest.

Lisainfo:

Merilin Laager
Loov Eesti MTÜ
merilin@looveesti.ee

Vaata veel: