browser warning text

Tartu linna jaanituli: 5Miinust, Terminaator ja Shanon

Suurejooneliseks sündmuseks vallutavad Tartu linna Jaagup Kreem ja Terminaator, kodumaine hitimeister Shanon ning noore generatsiooni suur lemmik, 5Miinust - 3 legendi ühel õhtul ühel laval!

Tõtt-öelda ei mäletagi, millal viimati Tartus sai näha Eesti tippartiste ühel laval! Aga nad kõik on tänaseks jõudnud staatusesse "legendid" ning Jaanipeo raames on, mida meenutada.

Jaanipeo raames vallutavad lava poisid, keda võib liigitada 110% "pahade poiste klubisse". 5Miinust on ansambel, mis tekitab alati suuri pahandusi ja segadust, sest need tüübid on lihtsalt hullud! Kõik see, mis toimub laval, ei vaja kommentaare, sest oma silm on kuningas! Aga üks on kindel - "reede õhtu me valime pinda, tantsime tantsime ära ei minda. Disko tulede valguse sära, 3 pitsi viina - möllu saab täna". "Kalifaat", "Erootikapood", "Nii kuum" on vaieldamatult laulud, mis on selle ansambli austajatele juba pähe kulunud!

Tõeline staar, ansambel Shanon, kelle viimase kahe aasta megalood "Suvi kestab veel" ning "NaNaNaNaNa" ja uus lugu "Nüüd on see käes" vallutavad kodumaiste raadiote edetabeleid ja tantsusaale!

Peamine tähelepanu on kindlasti pööratud ansamblile Terminaator, kes eelmisel aastal tähistas juba 30. tegutsemisaastat ning on olnud Tartu publiku suurim lemmik. Üllatusi jagub, sest Termika repertuaaris on laule lihtsalt nii palju, et pidu võiks kesta kas või järgmise aastani.

Kontsertõhtu algab kell 19.00 ning kulmineerub kell 01.00. Õhtu jooksul on võimalik nautida suurepäraseid etteasteid, kus muusikalised vahepalad täidavad: DJ'd AHTO KALDA & RAIT HAAS!

Hea atmosfääri garanteerib meeleolukas publik!

Kohapeal on avatud toitlustus ning spetsiaalne müügiala, kus serveeritakse jahutavaid kokteile ning karastavaid jooke!