browser warning text

Teatrietendus "Kana"

Komöödia

Maailmas eksiteerib rida näidendeid, millest ükski lavastaja ei saa lihtsalt mööda vaadata. Neid lavastatakse erinevates teatrites, neist tehakse filme. Nende hulka kuulub ka Nikolai Koljada näidendi alusel lavastatud kaasaaegne etendus "Kana".
Väikeses provintsilinnakeses löövad kired lõkkele heledamalt kui pealinnas. Provintsiteatri diiva, kel on soliidne näitlejakogemus (Larissa Guzejeva) ja tema sõbranna (Jelena Birjukova) on pannud noorele näitlejannale (Jelena Karpovitš) hüüdnimeks Kana, sest ta pretendeerib mitte üksnes parimatele rollidele, vaid ka kolleegide abikaasadele ja kahele soliidsele härrasmehele teatris - peanäitejuhile (Vladimir Fokov) ja peaadministraatorile (Konstantin Solovjov) ...

Provintsiteater, kulissidetagused "mängud", armastus ja armukadedus ...

Nikolai Koljada humoorikas lavastus kogub tuure, intriig lööb leegitsema ning paneb vaataja südamest naerma ja kaasa elama. See on just see näidend, kus pakutakse vaatajale naeru kogu südamest ja ehk alles päris lõpustseenides tekib igaühel hinge väike kurbuse noot. Selleks aga teater ju eksisteeribki!

Lõbus tuju ja kuhjaga rõõmsat energiat on igal juhul tagatud!

Osades: Larissa Guzejeva, Jelena Birjukova, Jelena Karpovitš, Vladimir Fokov, Konstantin Solovjov.

Info ja piletite tellimine tel 5805 8924, 642 7007
belessa.art@gmail.com