browser warning text

Uue Maailma tänavafestival 2018

Peaaegu märkamatult on möödunud päevad, nädalad, kuud, aastaajad ning Uue Maailma tänavafestival järjekorranumbriga 12 koputab vaikselt juba uksele!

Sel aastal avame jalakäijatele tänavad 1.-2. septembril. Nagu juba traditsiooniks on saanud, siis lavalt kuuleb head muusikat, tänavad on täis melu, tänavasporti, kauplejaid ja kodukohvikuid.

"Uue Maailma kogukonnas tähistame juubeliaastat varasemast pidulikumalt. Seekordsel tänavafestivalil astub üles laval ja tänavatel ligi 30 esinejat, pakkudes külastajatele toredaid etteasteid ja võimalusi avastada uusi noori kollektiive. Samuti oleme Koidu pargis sel aastal üles seadnud väga sisutiheda programmiga laste- ja noorteala, kus jätkub tegevusi nii suurtele kui ka väikestele sõpradele,”"selgitas Rei. Lisaks leiab tänavatelt maitsvat tänavatoitu, värsket Peipsiäärset sibulat, originaalset käsitööd ning saab jalga puhata mõnes toredas kodukohvikus.

Peakorraldaja sõnul antakse tänavafestivalil start ka keskkonnasõbraliku liikumise kuule ning kohal on Prügihunt, kes õpetab prügi sorteerima. "Uue Maailma tänavafestival liigubki tegelikult selles suunas, et õpetada ja tõsta inimeste teadlikkust olulistest teemadest läbi erinevate mängude ja töötubade. Usun, et ühel päeval jõuame sinna, mil saame teha täielikult jäätmevabafestivali ning jagada oma teadmisi ka teistele kogukondadele," kommenteeris Rei.

Korraldajad kutsuvad inimesi külastama tänavafestivali samuti keskkonnasõbralikult. Külastajaid ootavad nii rattaparklad kui ka mugav ühistranspordiühendus. Mitmed tänavad on Uue Maailma asumis aga liiklusele suletud.

Kavas:
Live-esinejad
★ Maitseelamused tänavatoidualalt
★ Kauplejad ja kodukohvikud
★ Laste- ja noorteala
★ Taaskasutuslaat
★ Spordiala
★ Tänavakunstnikud
★ Järelpidu

Koduleht: www.tanavafestival.ee
Facebook: https://www.facebook.com/tanavafestival/
Instagram: https://www.instagram.com/tanavafestival/

Festivali ametlik teemaviide on #tänavafestival

Vaata veel: