browser warning text

Valgeranna festival 2018

Valgeranna festival tuleb taas! 14. juulil toimub Audrus Pärnumaal meeleolukas rannafestival, kus astub üles praeguse aja popmuusika tipp ning paljude südamed vallutanud laulja JANIECK.

Hollandist pärit laulja sai üle maailma esmakordselt tunduks looga "Reality", mis loodi koos Belgia DJ Lost Frequenciesiga. Samuti vallutasid muusikaedetabelite tipud laulja järgmised välja antud laulud – "Feel the Love", "Little Hollywood" koos DJ Alle Farbeniga ning hetkel Eesti raadiote topi vallutanud laul "Does it Matter".
https://youtu.be/woJZvd7anq0

⇾ LIIS LEMSALU
2011. aastal telekonkursi "Eesti otsib Superstaari" võitnud lauljatar, kes on vallutanud meie kõigi südamed. Popmuusikat viljelev lauljatar pälvis 2018. aastal Eesti muusikaauhindade jagamisel aasta naisartisti ning aasta popalbumi auhinna.
https://youtu.be/nL03h8R2DrE

⇾ 5 MIINUST
Andekaid riime pilduvad tüübid, keda tunnevad nüüdseks juba kõik Eesti noored. Peale ühise vaibi seob neid ka Võsu. Stressivaba bängiv vaheldus sotsiaalpoliitilisele ja ühiskonnaräpile.
https://youtu.be/ddfb8i3XvjM

⇾ AROP
2013. aastal tuntuks saanud räppar, kes aasta alguses võitis Eesti muusikaauhindade galal aasta parima loo tiitli oma looga "Kiki Miki".
https://youtu.be/WTE6zdpF9XA

⇾ SHANON
Üks populaarsemaid pop-rock-bände Eestis, kes alustas oma tegevust aastal 2007. Ansambli lood vallutasid ruttu meie raadiote edetabelid ja fännide südamed.
https://youtu.be/ueH2YACaYjo

Artistide nimekiri täieneb.

Väravad avatakse 16.00.

Lisaks parimale muusikale on festivalil loomulikult ka maitsev toidutänav, karastavad joogid ning vesipiibu-lounge, kust saab nautida vaadet nii merele kui ka lavale! Pere pisematele on lõbus lasteala.

Meelespea:
- üritusele ei pääse oma söögi ja joogiga;
- pilet kehtib ühekordselt sisenemisel ning kaotab väljudes kehtivuse;
- edasi-tagasi liikumiseks on vajalik soetada käepael.

Vaata veel: