browser warning text

Verevi rannapidu

2018. aasta suvi toob Elvasse vaieldamatult parimad Eesti artistid, kes on viimased aastakümned olnud fookuses ja lahutanud publiku meelt!

Algaval suvel vallutavad üheks suurejooneleliseks õhtuks Elva linna legendaarne 2 QUICK START, kodumaine multitalent KARL-ERIK TAUKAR koos bändiga ning Venemaa popstaar VIRUS - kolm legendi ühel õhtul ühel laval!

Tõtt-öelda ei mäletagi, millal viimati Elvas sai näha tippartiste ühel laval. Aga nad kõik on tänaseks jõudnud staatusesse "legendid" ning kontsertõhtu raames on, mida meenutada.

Tõeline legend ja legendaarne ansambel 2 QUICK START eesotsas Pearu Paulusega toob publikuni oma tuntud laulud, mida Elva publik kindlasti ootab. Seekord astub bänd lavale täiskoosseisus.

Multitalent Karl-Erik Taukar koos oma bändiga ei vaja tutvustamist. Ülimalt populaarne artist nii noore kui vanema generatsiooni publiku seas, kes viimastel aastatel on võitnud kõikvõimalikud auhinnad kodumaisel muusikamaastikul.

Õhtu erikülalisena lennutame otse Moskvast kohale viimase paarikümne aasta Venemaa tõelise tähe - ansambli VIRUS, kelle peadpööritav sõu ei jäta külmaks mitte ühtegi kontserdikülastajat.

Kontsertõhtu algab kell 19.00 ning kulmineerub kell 03.00. Õhtu jooksul on võimalik nautida suurepäraseid etteasteid, kus muusikalised vahepalad täidavad DJ'd Rait Haas ja Heiko Harkmann.

Hea atmosfääri garanteerib meeleolukas publik.

Kohapeal on avatud toitlustus ning spetsiaalne müügiala, kus serveeritakse jahutavaid kokteile ning karastavaid jooke.

Ürituse soovituslik vanusepiirang on 16 eluaastat. Alla 16aastastel soovitame tulla üritusele ametliku hooldajaga. Ürituse alal ja avalikus ruumis kehtib Eesti Vabariigi lastekaitse seadus ning alaealiste öist liikumist reguleerib § 23/1.

§ 23/1. Alaealise liikumisvabaduse piirang
(1) Laps on kohustatud järgima avalikku korda.
(2) Alla 16-aastasel alaealisel on keelatud viibida ilma täiskasvanud saatjata avalikes kohtades kella 23.00-6.00.

Baarid on mõeldud ainult täiskasvanutele ja alkoholitoodete ostmiseks on vajalik esitada pildiga isikut tõendav dokument (pass, ID-kaart või autojuhiluba).

Hea tuju kaasa ning kohtume Elvas 13. juulil!