browser warning text


Teater > Haridus

Näita kaardil Sulge kaart
Telefon (+372) 5626 2911 unitystreetfestival@gmail.com
MTÜ Colombina

organisatsioon

PolygonTeater

organisatsioon

PolygonTeater on produktsiooni üksus, mis toimib eesti ja rahvusvaheliste loovisikute kohtumispaigana. Teater on asutatud 8. mail 2008 Tallinnas.

PolygonTeatri missiooniks on eri kunstisuundade avardamine ja ühendamine, samuti
kaasaegse teatrimõtte ja ka ökonoomse-rohelise „vaese teatri“ elujõulisuse levitamine.
Lava mõiste ise kaotab siin klassikalise tähenduse: igas oma uues loos leiab teater ka uue olustiku, mis lisab tähendusi nii loole kui ka paigale endale. Siiani on esinetud Kultuurikatlas, Rotermanni Kvartalis, Linnahalli Jäähallis, Kanuti Gildi Saalis, Hobuveskis ja Puoli-Qs ( Helsinki), millest ükski pole klassikaline teatrimaja.

Visiooniks on jõuda eri kunstisuundade seostatuse juurde ja missiooniks ühiskonna eri kihtide nii sotsiaalne kui ka rahvuslik integratsioon. Oma koht on ka uue põlvkonna ja mõtteviisi kasvatamisel. PolygonTeatri laiendavaks haruks missioonipärases töös laste ja noortega on erateatrikool TeatriPolygon ja TeatriPolygoni Stuudio. Kool on küll eraldatud juriidilise isikuna, kuid seotud tugevalt PolygonTeatri loojatega. Kooli ja stuudio eesmärgiks ei ole niivõrd professionaalsete näitlejate kasvatamine, kuivõrd täisväärtuslike ja avatud mõtlemisega tulevaste ühiskonnaliikmete suunamine.

Telefon (+372) 502 4969 poly@poly.ee http://www.poly.ee/
Tuleviku Ballett MTÜ

organisatsioon

UNIMA Eesti Keskus

organisatsioon

UNIMA (Union Internationale de la Marionette) on Rahvusvaheline Nukuteatrite Liit, mis asutati 1929. aastal Prahas. Organisatsioon ühendab üle kogu maailma inimesi, kes aitavad kaasa nukuteatrikunsti arengule. Organisatsiooni tegevust juhib 18-liikmeline täitevkomitee, kes valitakse iga nelja aasta tagant UNIMA kongressil, mis toimus viimati 2008. aastal.

UNIMA Eesti Keskus asutati jaanuaris 1999 ning sinna võivad kuuluda kõik nukuteatriga tegelejad ja selle tegevuse toetajad, nii kutselised kui ka amatöörid. Hetkel on UNIMA Eesti Keskusel 36 individuaal- ja 10 kollektiivliiget.

UNIMA Eesti Keskus asub Eesti Riiklikus Nukuteatris aadressil Lai tänav 1, Tallinn.

UNIMA Eesti Keskuse peamine eesmärk on arendada, väärtustada ja tutvustada eesti nukuteatrikunsti nii Eestis kui kogu maailmas.